Чому віра в Діда Мороза підриває довіру дитини до батьків

Психологи вважають, що батьки повинні пояснити дитині, що Діда Мороза не існує

Чому віра в Діда Мороза підриває довіру…

Віра в Діда Мороза чи Санта-Клауса приносить дитині більше шкоди, ніж користі. З таким твердженням виступили два відомих психолога в журналі Lancet Psychiatry, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Medikforum.

Для мільйонів дітей з різних країн світу Дід Мороз чи Санта-Клаус є неодмінною і чарівної частина святкування. Але коли батьки дозволяють своїм малюкам вірити в існування Діда Мороза, то тим самим вони завдають більше шкоди, ніж користі, як вважають відомі психологи. Вони стверджують, що віра в Діда Мороза сприяє негативним явищам в сім'ї. Справа в тому, що коли діти дізнаються правду, вони більше не довіряють своїм батькам, які колись їх обдурили.

Професор Крістофер Бойл з Університету Екзетера і професор Кеті Маккей з Університету Нової Англії в Австралії стверджують, що коли діти дізнаються правду про Діда Мороза, вони починають ставити під сумнів і інші речі, про які їм говорили батьки. У дитячій свідомості, якщо дорослий здатний брехати з приводу такого хвилюючого для кожної дитини явища, що йому не можна довіряти ні в чому іншому. Професор Бойл, сам не має дітей, навіть написав цілу статтю під назвою "Чарівна брехня", в якій він закликав батьків не брехати дітям навіть в таких питаннях. 

Втім, сам вчений визнається, що буде досить складно ростити дитину без використання казки про Діда Мороза чи Санта-Клауса. Ці чарівні герої все-таки роблять позитивний вплив, так як вони роблять батьків і дітей емоційно ближчими, але суть полягає в тому, що міф про Діда Мороза ґрунтується на брехні. А в розумінні дитини дорослі не можуть і не повинні брехати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Черкаси

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme