На майбутніх Олімпійських іграх полтавці виступатимуть "з Божою поміччю"

Вихованець Полтавської духовної семінарії візьме участь у Літніх Олімпійських іграх

На майбутніх Олімпійських іграх полтавці…

Володимир Лемешко виборов це право під час чемпіонату Європи з водних видів спорту, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

21 травня 2016 року під час чемпіонату Європи з водних видів спорту, який проходив у Лондоні, вихованець Полтавської місіонерської духовної семінарії Володимир Лемешко здобув право виступати в Літніх Олімпійських іграх, що відбудуться в серпні цього року в Ріо-де-Жанейро.

Полтавський плавець виконав норматив "А" на участь в Олімпіаді, фінішувавши на дистанції 100 м батерфляєм з результатом 52:25 секунди, що є одним із найкращих в історії України.

25 травня у Києві, під час засідання тренерської ради Федерації плавання України, Володимир затверджений у складі збірної команди, що поїде представляти нашу країну на всесвітній першості.