Полтава

На Полтавщині голосуванням визначатимуть логотип обласного бюджету участі

Голосування за логотип бюджету участі уже стартувало

17 листопада 2016, 16:20

На Полтавщині голосуванням визначатимуть логотип обласного бюджету участі

Онлайн-голосування, яке стартувало о 12 годині ночі 16 листопада на сайті Полтавської обласної ради, визначатиме найкращий візуальний проект, який стане символом бюджету участі Полтавщини, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу обласної ради.

За результатами творчого конкурсу це право виборювали чотири роботи, і кожна з них представлена на конкурсі. Далі саме рішення полтавської громади визначить переможця.

"Проект бюджету участі повинен створюватись громадою області, стати результатом ініціатив людей. Від затвердження емблеми - до власне формування бюджетних пропозицій. Тому ми пропонуємо полтавцям приєднатись до реалізації цього проекту на самих ранніх етапах. В Україні немає аналогів за масштабністю цій програмі, яку ми впроваджуємо на Полтавщині. Немає підходящого досвіду, який ми могли б використати. Але громада області вимагає участі у бюджетному процесі - значить ці зміни будуть. Важко - не значить неможливо", - повідомив ініціатор ідеї проекту бюджету участі Полтавщини, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.   

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава

Loading...
Loading...