Анастасія Ковальчук посіла друге місце на чемпіонаті світу з більярду

Кременчужанка Анастасія Ковальчук обійшла дві російські команди і парі з вінничанкою здобули срібло на світовій першості

Анастасія Ковальчук посіла друге місце н…

Днями у Ростові завершився чемпіонат світу з більярду. Серед жінок Україну представляв дует Анастасії Ковальчук і Тетяни Тучак. Дівчата змогли дійти до фіналу змагань де в напруженій боротьбі програли білорускам, пише Полтава.depo.ua, посилаючись на "Полтавщина Спорт".

У ¼ фіналу українки перемогли команду «Росія-6» з рахунком 4:3, а у півфіналі з рахунком 4;1 здолали ще одну команду Росії. Загалом, на шляху до фіналу наші дівчата перемагали росіянок чотири рази, адже у сітці турніру зустрічалася з командами «Росія-4» та «Росія-3». Обидва поєдинки завершилися на користь українок (4:1).

У фіналі наші дівчата програли команді Білорусі з рахунком 2:4.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.