Волонтери: Найчастіше воїни АТО телефонують з думками про самогубство

Стартував четвертий набір добровольців до волонтерської служби емоційної підтримки "АТОЛ ЛІНІЯ"

Волонтери: Найчастіше воїни АТО телефону…

Статистика дзвінків від бійців, що потребують емоційної підтримки помітно зростає, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу волонтерської служби емоційної підтримки "АТОЛ ЛІНІЯ".

Координатори зазначають, що найскладнішими дзвінками є ті, які надходять від сп'янілих воїнів АТО з думками про самогубство.
У службі підтримки працює лікар психіатр-нарколог Ігор Власенко, який надає бійцям анонімну допомогу, виводить із стану алкогольного сп’яніння. У свій особистий час він виїздить до них додому, ставить крапельниці, надає повноцінну медичну допомогу за власний рахунок.

Телефонують бійці й зі словами вітання та вдячності, а іноді - з любовними мотивами. "Також у нас з'явилися так звані "хроніки" - їм подобається певний волонтер і вони щоденно телефонують, щоб вичислити графік чергування конкретної людини. Один хлопець із харківського госпіталю взагалі готовий зібрати речі і переїхати до нашої волонтерки. Її звати Олександра, вона молода дівчина із старого набору. Йому ніхто не каже, коли вона чергує, за етикою це заборонено", - розповідають координатори. 

Після таких важких дзвінків допомога потрібна і самим волонтерам. Для цього у штаті є психологи, які готові вислухати.

Під час четвертого набору до колл-центру візьмуть всього 4-5 осіб, проте, серед них будуть найкращі – ті, хто насправді прагне допомогти. Координатори проведуть загальні збори, потім особисту співбесіду. А вже курс навчання триватиме понад місяць - двічі на тиждень, у другій половині дня.

Заповнити анкету-заявку на четвертий відбір волонтерів можна в електронному вигляді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme