Черкаські депутати "спустили" чверть мільйона гривень в трубу

Черкаська міська рада заплатить 240 тис. грн за відновлення газової труби для вічного вогню у руці Батьківщини-Матері на Пагорбі Слави

Depo.Черкаси
21 квітня 2017 16:40
ФОТО: depo.ua

На черговій сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за пропозицію ЖКК передбачити 240 тис. грн на капітальний ремонт Пагорбу Слави, а саме - відновлення вічного вогню, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Інфоміст.

Депутат Черкаської міської ради від фракції "Свобода" Максим Шило зазначив, що пропонував на сесії зняти кошти з цього видатку, проте решта фракцій цю пропозицію не підтримала.

Нагадаємо, ще у вересні 2016 року перестав працювати електричний вічний вогонь у руці Батьківщини-Матері на Пагорбі Слави. Згодом вирішили, що повернуть у руки статуї газ. Щоправда, вогонь горітиме не постійно, а лише на свята.

Раніше Depo.Полтава повідомляло, що 19 квітня представники прокуратури вручили письмове повідомлення про підозру черкаському депутату Михайлу Бінусову. Це сталося в коридорі Придніпровської райради, де відбувалося засідання міськради Черкас.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Черкас читайте на Depo.Полтава