Працівники "Черкасиобленерго" оголосили про початок страйку

Через заборгованість по зарплаті енергетики Черкащини оголосили безстроковий страйк з 23 травня

Depo.Черкаси
19 травня 2017 09:10
ФОТО: depo.ua

На зборах трудового колективу апарату управління ПАТ "Черкасиобленерго" працівники ухвалили рішення про оголошення з 23 травня безстрокового страйку, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу підприємства.

Так, 23 травня енергетики планують провести одноденний попереджувальний страйк, а подальші страйкові дії визначатимуться страйковим комітетом за погодженням з трудовим колективом.

Мета та вимога страйку – виплата чотирьохмісячної заборгованості по заробітній платі, своєчасна її виплата в подальшому, а також створення нормальних умов праці та надання можливості виконувати свої функціональні обов'язки.

Працівники ПАТ "Черкасиобленерго", просять вибачення у споживачів, жителів області за ті незручності, які можуть виникати з питань електропостачання. На період страйку всі можливі дії енергетиків будуть спрямовані лише для запобігання виникнення небезпечних ситуацій та недопущення ураження електричним струмом населення.

Нагадаємо, що навесні працівники "Черкасиобленерго" неодноразово перекривали рух на черкаських дорогах та виходили на мітинги з вимогою погасити заборгованість по заробітній платні. Наразі проблема не вирішена, що змушує енергетиків вдатися до більш радикальних заходів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Черкас читайте на Depo.Полтава