У Черкасах мітингувальники перекрили вулицю

Активісти партії "Національний корпус" разом з працівниками "Черкаської продовольчої компанії" заблокували рух автодорогою по вул. Смілянській

Depo.Черкаси
20 квітня 2017 13:59
ФОТО: depo.ua

20 квітня представники партії "Національний корпус" разом з працівниками "ЧПК" (Черкаської продовольчої компанії) заблокували рух автодорогою по вул. Смілянській 129 в Черкасах, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кропиву.

Блокування тривало близько 20 хв., нині рух транспорту відновлено, а активісти разом з працівниками пішли на підприємство.

Як заявляють активісти, вони в такий спосіб вирішили підтримати колектив "Черкаської продовольчої компанії " (Черкаський мясокомбінат) - підприємство, яке нібито піддається рейдерським атакам.

Відзначимо, що згідно постанови Київського апеляційного господарського суду від 22 березня 2017 року ТОВ "ЧПК" визнано банкрутом та призначено ліквідатора. В постанові також йдеться про зупинення робочого циклу підприємства, що означає фактичну його зупинку.

Нагадаємо, що 18 квітня у Черкасах відбувся мітинг працівників підрозділів "Черкасиобленерго" з усієї області. Люди зібралися біля будівлі "Черкасиобленерго", щоб з'ясувати питання про повернення на роботу екс-голови правління підприємства Кузьмінської та виплати заборгованої зарплати.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Черкас читайте на Depo.Полтава