ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Полтавафарм" обороняється

Скандальне підприємство опублікувало звернення до громадян та інтернет-видань, які ніби то розповсюджують неправдиву інформацію
Depo.
17 липня 2015 17:37
ФОТО: depo.ua

Полтавське обласне комунальне підприємство "Полтавафарм" вирішило надати достовірну інформацію щодо закриття аптек та сплати податків, повідомляє Полтава.depo.ua. Повний текст звернення розміщений на сайті "В Полтаві.info".

Зокрема, підприємство перерахувало групи населення, які забезпечуються пільговими ліками. Також було оприлюднено певну інформацію про місцезнаходження аптек: 46% із них знаходяться в межах Полтавської області. Інформація про зменшення кількості аптек (раніше фігурувало у ЗМІ) у зверненні була підтверджена. Здебільшого закриття аптечних пунктів протягом 2012-2015 років мало місце у сільській місцевості. Закриття 19 аптечних закладів відбулося за вимогами чинного законодавства, яке забороняє функціонування аптечних кіосків, йдеться у зверненні.

Крім того, "Полтавафарм" повідомили, що податки до бюджету сплачували регулярно та назвали себе "сумлінним платником". Що стосується висновку аудиторської перевірки, яка була проведена кілька тижнів тому, підприємство повідомило, що між ними та аудиторами є розбіжності у тлумаченні бухгалтерських термінів рішень обласної ради. Пояснення з цього приводу аж надто незрозумілі: податки або заплачені, або не заплачені, незалежно від того, як бухгалтери трактують даний термін.

У зверненні "Полтавафарм" ні словом не обмовилися про надмірно високу заробітну платню та нараховані преміальні свого очільника.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.