ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Полтавафарм" програло суд журналістам, проте ухвалу не виконує

Керівниця комунального підприємства відповіла на інформаційний запит журналістів заявою в прокуратуру
Depo.
20 листопада 2015 11:40
ФОТО: depo.ua
"Полтавафарм" програло суд журналістам, проте ухвалу не виконує
Директор "Полтавафарм" не виконує постанову суду

У квітні цього року журналісти "ГромадськоТБ.Полтава" звернулися до КП "Полтавафарм" з інформаційним запитом, відповідь на який не отримали досі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на сайт города Полтавы.

В запиті журналістів мова йшла зарплати керівництва, мережу аптек та аптечних пунктів, їх місцезнаходження, контактні дані завідуючих аптеками. Керівництво "Полтавафарм" замість відповіді, подали заяву до прокуратури. Журналісти "Громадського" звернулися до Полтавського окружного адміністративного суду з позовом до "Полтавафарм", в якому просили суд визнати дії підприємства протиправними. Суд зобов'язав комунальне підприємство надати публічну інформацію в ЗМІ.

Керівниця вказаного підприємства Наталія Стецюк подала апеляційну скаргу до Харківського апеляційного суду, котрий лишив скаргу без задоволення, а постанову Полтавського адміністративного суду без змін. Таким чином підприємство зобов'язали надати відповідь на запит протягом п'яти робочих днів з дня набрання чинності рішення суду (05.10.2015).

Однак підприємство "Полтавафарм" ухвалу досі не виконало.

Нагадаємо, 14 вересня директора комунального підприємства Наталію Стецюк, яка виписала собі премій на 399,3 тисяч гривень, звільнили "за станом здоров'я".

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Полтавці, долучайтеся до нашої групи ВКонтакте!