ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"The Вйо" у Полтаві двічі виходили "на біс"

Місцева публіка скучила за іменитими земляками
Depo.
29 листопада 2015 10:22
ФОТО: depo.ua
"The Вйо" у Полтаві двічі виходили "на біс"
The Вйо відіграли концерт у Полтаві

Учора, 28 листопада, полтавців розважали справжнім українським реггі, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Попри поради перенести дійство на інший день, "The Вйо" вирішили відіграти концерт в анонсований заздалегідь день. На початку фронтмен гурту Мирослав Кувалдін запропонував присутнім вшанувати пам'ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання.

The Вйо відіграли концерт у Полтаві - фото 1

Незважаючи на те, що музичний колектив не потішив полтавців новими композиціями, давно відомі хіти прозвучали в повному обсязі. Хто ж уявляє собі виступ The Вйо без пісень "Зорі", "Ганджа", "The Best", Космішна"? Музиканти віддали шану рідній Полтавщині виконавши пісню-присвяту Кобелякам. Слова до цієї композиції написав родоначальник мануальної терапії в СРСР та Україні Микола Касьян. За словами Мирослава Кувалдіна, саме Касьян познайомив його з творчістю гурту "АукцЫон".

The Вйо відіграли концерт у Полтаві - фото 2

Суто "чоловічу лірику" цього вечора співав Сергій Підкаура. "Баба є баба" - присвята гуртожитку на Навроцького та гуртожиткам Полтавського педагогічного університету. Як повідомляв раніше Сергій, це пісня про кухонні посиденьки двох чоловіків з горілочкою та сякою-такою закускою, де один добродушно говорить "Та що від неї взяти. Баба є баба".

The Вйо відіграли концерт у Полтаві - фото 3

Полтава завжди добродушно приймає гурт "The Вйо", їхні виступи відвідує чимало шанувальників. Не забувають музикантів також численні друзі: Мирослав Кувалдін та Сергій Підкаура родом з Кобеляк, студентські роки провели у Полтаві, тож їхні концерти більше схожі на зібрання давніх друзів.

Публіка не хотіла відпускати музикантів без улюбленої "Мануни", яку гурт традиційно виконує "на біс". Окрім неї "The Вйо" виконали ще кілька пісень. А другий "на біс" присвячений Україні - "Freedom".

The Вйо відіграли концерт у Полтаві - фото 4

The Вйо відіграли концерт у Полтаві - фото 5

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Друзі, долучайтеся до нас ВКонтакте і у