ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Укртранснафта" програла суд щодо транспортування нафти Кременчуцьким НПЗ

Відтепер для транспорту нафти необхідна письмова згода "Укртатнафти"
Depo.
21 листопада 2015 10:00
ФОТО: depo.ua

Господарський суд Полтавської області відмовив державній нафтотранспортній компанії "Укртранснафта" у визнанні недійсним пункту договору щодо транспортування нафти з компанією "Укртатнафта", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.

Згідно рішенню суду, пункт, що оскаржується передбачає, що розгляд "Укртранснафтою" питання зміни режимів транспортування нафти за маршрутами "Глинсько-Розбишівська - Кременчуцький НПЗ", "Гнідинці - Кременчуцький НПЗ", "Мала Павлівка - Кременчуцький НПЗ" ( в частині якості нафти, напрямку поставок або істотної зміни самих маршрутів транспортування) потребує одержання письмової згоди "Укртртатнафти" для транспортування третім особам.

У разі порушення цієї вимоги "Укртртанснафта" зобов'язана сплатити "Укртатнафті" неустойку в розмірі 0,1% від суми невиконаної частини зобов'язань за кожний день прострочення, якщо більше ніж на 30 днів - штраф у розмірі 7% від зазначеної вартості.

За твердженнями "Укртранснафти", у суді цей пункт договору суперечить ліцензійним умовам діяльності з транспортування нафти нафтопроводами, які гарантують рівний доступ до нафтотранспортної інфраструктури всім учасникам ринку.

Суд дійшов висновку, що пункт договору, що заперечується держкомпанією, не містить жодної заборони "Укртранснафти" забезпечувати доступ до використання потужностей нафтотранспортної системи іншим особам, що мають намір одержувати послуги з транспортування нафти.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Полтавці, приєднуйтеся до нашої групи Вконтакте!