"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ

Попри несамовиту гру біло-зелених, переважаючий контроль над м'ячем та створення небезпечних моментів, гол Вілліама став вирішальним

"Жиліна" на останній секунді не пустила…

Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між полтавською "Ворсклою" та словацькою "Жиліною" зібрав у обласному центрі дванадцять з половиною тисяч вболівальників, передає кореспондент Depo.Полтава.

"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ - фото 1

Полтавцям необхідно було забивати і не пропускати, оскільки попередній матч було зіграно з рахунком 2:0 на користь словацької команди. Перші хвилини зустрічі гравці випробовували стадіон, один одного та будували гру. Уже на 6-ій хвилині "Ворскла" почала атакувати, згодом створила ще кілька небезпечних моментів, здавалося, що невдовзі реалізатор атаки знайдеться. На 19 хвилині сильного удару по воротах завдав Єліч (під час першої зустрічі він реалізував гол у ворота "Ворскли"), м'яч пройшов над поперечиною. Запам'ятався перший тайм також пошкодженнями гравців, в результаті чого арбітр компенсував 4 хвилини. За цей час команди встигли обмінятися небезпечними моментами.

"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ - фото 2

Другий тайм поволі вводив футболістів у гру. Згодом біло-зелені заволоділи м'ячем та взялися контролювати ситуацію на полі, постійно атакуючи ворота противника. На передматчевій прес-конференції захисник "Жиліни" Мілан Шкриніар розповів, що вважає своїм основним суперником центрального нападника біло-зелених Антона Шиндера. Одинадцятий номер створив кілька небезпек біля воріт гостей, а згодом з флангової передачі Даллку головою забив красивого гола. До кінця тайму реалізатора ні в однієї команди, ні в іншої не знайшлося. Лише в компенсованому часі, коли глядачі почали покидати трибуни, відзначився Євгеній Ткачук. Рахунок 2:0, вболівальники щасливі розсідаються заново по місцях.

"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ - фото 3

Овертайм розпочався з впевненої гри ворсклян, котрі мчали вперед з єдиним бажанням: зробити рахунок 3:0. Щаслива нагода випала Турсунову. Жилінці зіграли у власному штрафному майданчику рукою - Турсунов реалізовує пенальті. Було б не правильно сказати, що біло-зелені розслабилися та вкусили смак перемоги після забитого голу. Навпаки, окрилені перемогою, вони прагнули забивати ще, а натомість на останній секунді компенсованого часу Вілліам забив буквально історичний гол для своєї команди, для "Ворскли" і для світового футболу. Рахунок 3:1 і "Жиліна" проходить далі. Така видовищна гра трапляється далеко не кожного дня.

"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ - фото 4

На післяматчевій прес-конференції головний тренер "Ворскли" Василь Сачко не приховував розчарування. "Мої підопічні сьогодні зробили подвиг, а наприкінці нас жорстко покарали. Ті моменти, які прощаються в чемпіонаті України, в Європі караються. Ми пропустили образливий гол. Цей гол я пам'ятатиму все життя. Мені сьогодні футболістам дорікнути нічим. Вони старалися і віддалися на полі, так як обіцяли, - зауважив Сачко. Відтепер ворскляни, за словами Василя Сачка, зосередяться на матчах української ліги.

"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ - фото 5

Головний тренер ФК "Жиліна" Адріан Гуля назвав гол Шиндера надзвичайно красивим, а гру - напруженою та складною. "Ми побачили два дуже гарні матчі: і в Полтаві,і в Жиліні. Сьогоднішній гол Вілліама не можу назвати найкращим, проте вважаю його одним з гарних моментів у моєму тренерському житті. "Ворскла" доволі сильна команда, тому й забила аж три голи. Найважливіший перший - дуже гарний гол, як на мене, то найкращий моменту у сьогоднішній грі. З другим голом ми будемо розбиратися, тому що досвідчена команда не може пропустити на 91-й, 92-й хвилині. А третій гол - це пенальті", - поділився своїми враженнями Адріан Гуля.

"Жиліна" на останній секунді не пустила "Ворсклу" до ЛЄ - фото 6

Матч завершено, більше дванадцяти тисяч сумних вболівальників розійшлися по домівках. Лише кілька фанатів команди "Жиліна" лишилися під стадіоном з метою взяти автограф у словацького голкіпера. Тож побажаємо успіхів команді "Жиліна" та подякуємо за те, що вони були в Лізі Євопи з нами.

Більше новин про життя Полтави читайте на Depo.Полтава.