ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

20% полтавських пенсіонерів не отримали обіцяного підвищення пенсії

Насамперед, підвищення отримали пенсіонери, що мали мінімальні пенсії
Depo.
16 жовтня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua
20% полтавських пенсіонерів не отримали обіцяного підвищення пенсії
Полтавські пенсії

20% пенсіонерів Полтавщини або 93,7 тисяч не отримають підвищені пенсії, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Новини Полтавщини".

Саме від них зараз надходить найбільше звернень до Головного управління Пенсійного Фонду Полтавщини. На сьогодні органи Пенсійного Фонду вже перерахували пенсії 330,6 тис громадян, що одержують трудові пенсії, та 10,6 тис. колишнім військовослужбовцям і членам їх родин, - зазначив начальник Головного управління обласного Пенсійного Фонду Володимир Тараторін.

Насамперед, підвищення отримали пенсіонери, що мали мінімальні пенсії. Середній розмір підвищення трудових пенсій склав 115 грн, а пенсії представникам силових структур зросли на 145 грн. Протягом ІІІ кварталу середній розмір пенсій полтавців підвищився на 6% - з 1518,15 грн до 1608,60 грн.

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Володимир Носенко підкреслив, що пенсія та її підвищення залежить від багатьох складових, зокрема, стажу і заробітку, доплат за понаднормовий стаж та індексації.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.