ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Полтаві активісти "потролили" Мамая, але зацікавили поки що інспекторів з благоустрою

Дорога до офісу партії "Совість України", очільником якої є міський голова Олександр Мамай, обставлена плакатами "Мамай, де ж твоя совість", "Мамай, полтавців за цукор не купити" та "Цукор бери, але майбутнє онуків не продавай"
Depo.
24 липня 2015 13:37
ФОТО: depo.ua
В Полтаві активісти "потролили" Мамая, але зацікавили поки що інспекторів з благоустрою
Активісти хотіли "потролити" Мамая, а накликали інспекторів із благоустрою

Сьогодні вранці плакати із компрометуючими записами з'явилися на території від Корпусного парку до офісу "Совісті України", передає кореспондент Полтава.depo.ua.

Таким чином місцеві громадські активісти розпочали акцію проти підкупу виборців. За їх словами, продуктові пакети, які роздає партія громадянам, є не що інше як підкуп. Тож вони закликають кілька разів подумати, перед тим, як за 100 гривень продати свій голос.

Закон про вибори ще не прийнятий, кандидати на посаду міського голови ще не визначені, а політичні ігрища між імовірними кандидатами уже почалися. За словами активістів, вони поставили плакати, аби показати , що підкуп виборців - це зло. Поки що вдалося привернути увагу лише інспекторів із благоустрою, які через кілька годин після початку акції попросили прибрати плакати.

Більше новин про життя Полтавщини читайте на poltava.depo.ua.