ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Андрій Куликов вважає, що жителям Донбасу варто дати можливість проголосувати

За новим Законом про місцеві вибори, мешканцям Донецької та Луганської області заборонили брати участь у виборах
Depo.
20 серпня 2015 10:19
ФОТО: depo.ua
Андрій Куликов вважає, що жителям Донбасу варто дати можливість проголосувати
Андрій Куліков почув жителів Донбасу

Багатьом жителям Донбасу дуже болить те, що в Києві і на решті території України не хочуть проведення місцевих виборів на підконтрольній українській владі території Донбасу, розповідає журналіст, ведучий "Свободи слова" на каналі ІСTV Андрій Куликов, передає кореспондент Depo.Полтава. Частина вимушених переселенців говорять: там не поміняли владу, на місцях лишилися ті самі люди, які готували сепаратистські референдуми чи підтримували їх. І якщо там дати змогу проголосувати, вони їх і оберуть, тому вибори проводитися не будуть. Це на додачу до міркування, що ніхто не може гарантувати достатній рівень безпеки.

"Дуже небезпечне формулювання, оскільки наступним кроком може стати поширення тієї самої логіки на багато інших міст, районів та областей України. Адже не всюди змінилися керівники. Якщо є небезпека, що на Донбасі оберуть тих самих, то невже Центральну владу повністю влаштовують ті, хто перебуває на керівних посадах в інших областях. Значить, можливий такий варіант подій, що заборонять проводити вибори скрізь, де є імовірність обрати тих, хто не подобається центральній владі. Тут ми потрапляємо у пастку, вибори не проводитимуть, бо цю владу знову оберуть, але ж вони досі не усунуті. То яка різниця: дайте людям шанс, і собі шанс перевірити оберуть чи не оберуть. Самі ж наші керівники досі не доклали зусиль аби поміняти владу на тих місцях", - запевняє Андрій Куликов.

Проблема вимушених переселенців додає масла в вогонь. Медійник вважає, що можна було б знайти спосіб залучити їх до місцевих виборів, тому що, в той чи інший спосіб вони беруть участь у житті місцевої громади.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.