Антимонопольний комітет розпочав розгляд справи щодо Полтавського турбомеханічного заводу

Порушення полягає у діях підприємства, спрямованих на припинення діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення споживачам

5 липня на засіданні адміністративної колегії Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України було ухвалено розпорядження про початок розгляду справи, розпочатої за ознаками порушення у діях АТ "Полтавський турбомеханічний завод" законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого  пунктом другим статті 50, пунктом п'ятим частини другої статті 13 Закону України "Про захист економічної конкуренції" у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з централізованого опалення, що може призвести до "ущемлення інтересів споживачів". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Новини Полтавщини.

Суть виявлених ознак порушення полягає у діях АТ "Полтавський турбомеханічний завод", спрямованих на припинення діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення споживачам – мешканцям та суб'єктам господарювання 109 мікрорайону Полтави.

Нагадаємо, з 1 квітня Полтавський турбомеханічний завод припинив надання послуг з централізованого опалення та підігріву води жителям 109-го мікрорайону. Так, 17 будинків залишились без тепла ще до кінця опалювального сезону.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що Державний фонд регіонального розвитку виділив на добудову кардіоцентру в Полтаві понад 100 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook