ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Антимонопольний комітет: у Глобиному незаконно підняли тариф за проїзд до 5 грн

Територіальне відділення АМКУ вважає, що 5 гривень за проїзд у глобинському автобусі - забагато
Depo.
9 вересня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України порушила справи проти ТОВ "Агентство розвитку міста" та проти виконкому Глобинської міської ради за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку пасажирських перевезень у м. Глобине, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Новий тариф стосувався маршрутів загального користування у звичайному режимі руху. Ці рішення містять ознаки антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування.

Як повідомили у прес-службі обласного Тервідділення АМКУ, ТОВ "Агентство розвитку міста" застосувало з 15.07.15 тариф на проїзд у розмірі 5,00 грн за поїздку. Такі дії містять ознаки порушення конкурентного законодавства у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на зазначеному ринку, що призвели до ущемлення інтересів споживачів.

В свою чергу, виконком Глобинської міської ради прийняв рішення від 06.07.15 № 108 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Глобине" лише на підставі даних, наданих автомобільним перевізником без перевірки їх обґрунтованості на основі первинних документів, вихідні дані яких стали підставою для розрахунку Товариством нового тарифу. Тобто, виконком Глобинської міськради не перевірив обґрунтованість наданого розрахунку нового тарифу. І не отримав дозвіл Антимонопольного комітету.

Розслідування у справах тривають.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.