ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Авто "на шару": де українці купують найдешевші машини

Уподобання та купівельна здатність українських водіїв постійно змінюється
Depo.
11 липня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua

У 2016 році середня вартість машин, які купують в Україні, зросла до 24700 євро, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотклуб".

Як свідчать статистичні дані, раніше найдешевші автомобілі купували жителі західних областей, тепер - автомобілісти центральної України. В Сумській області середня вартість нової машини склала чималі 19,6 тис. євро.

Найбільші показники середньої вартості легкових автомобілів у Волинській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській, Одеській і Харківській областях. В цей список не увійшла Київська область, де раніше завжди добре розходилися недешеві іномарки. Однак зараз показник Київської області - 24,5 тис. євро за "середній" автомобіль, що нижче загальноукраїнського рівня.

Київ за вартістю куплених автомобілів (середня ціна – 26,8 тис євро) знаходиться на другому місці. Найцікавіше, що на перше місце вирвалися Одеса та Одеська область: тут середня вартість нової машини - 28 тис. євро, що на 3250 євро вище загального показника по країні і на 1200 євро більше, ніж у столиці держави.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на