АвтоКрАЗ представив новий вантажний повнопривідний всюдихід

Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 км/год
Depo.
25 листопада 2016 17:20
ФОТО: depo.ua
АвтоКрАЗ представив новий вантажний повнопривідний всюдихід
АвтоКрАЗ представив новий вантажний повнопривідний всюдихід

Кременчуцький автомобільний завод "АвтоКрАЗ" розробив і виготовив нове шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9 т., повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу заводу.

Шасі призначене під монтаж різних спецвиробів, в даному випадку – під установку обладнання для гасіння пожеж. Оригінальність конструкції цього шасі полягає в тому, що вперше в ПАТ "АвтоКрАЗ" на двоосному повноприводному всюдиході застосована компоновка "кабіна над двигуном". Автомобіль обладнаний дворядною 4-дверною безкапотною кабіною.

Широкопрофільна шина з централізованою системою підкачки дозволяє експлуатувати спецвиріб, встановлений на цьому шасі, не тільки по дорогах з різним покриттям, але і в умовах повного бездоріжжя. До того ж оснащення автомобіля двома паливними баками по 165 л, які забезпечують пробіг автомобіля на відстань до 600 км, дозволяє здійснювати оперативну доставку екіпажу і обладнання до місця проведення рятувальних, аварійний або інших необхідних, відповідно до специфікації автомобіля, робіт. Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 км/год, до того ж він досить маневрений, завдяки безкапотному компонуванню, і може легко використовуватися в умовах міського циклу.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".