ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Автопарк полтавських полицейських поповнився шістьма Renault

Поліцейські отримали ключі від шести сучасних автомобілів Renault Logan
Depo.
21 липня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
Автопарк полтавських полицейських поповнився шістьма Renault
Автопарк полтавських полицейських поповнився шістьма Renault

Ключі від автівок поліцейським-водіям вручили начальник Главку полковник поліції Олег Бех та керівник поліцейських охорони Полтавщини полковник поліції Михайло Кононенко, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на НП Полтавської області.

Шість автомобілів Renault Logan забезпечуватимуть діяльність Кременчуцького підрозділу Управління поліції охорони області по охороні громадського порядку, поліпшення виконання завдань поліцейських з охорони державної та приватної власності, безпеки громадян.

Служба поліції охорони є провідною у сфері надання охоронних послуг населенню. Крім того, наряди груп реагування поліції охорони працюють в системі єдиної дислокації сил та засобів поліції, що дає змогу ефективніше протидіяти вуличній злочинності.

Сьогодні Управлінням поліції охорони в Полтавській області охороняється більше 6 тисяч об’єктів державної та приватної власності. З початку 2016 року під охорону взято майже 500 нових об’єктів, більше половини з яких – це квартири та будинки полтавців. Охорона здійснюється 13 нарядами груп реагування, які у цьому році здійснили понад 4500 виїздів на спрацювання охоронної і тривожної сигналізації і затримали майже 100 правопорушників на місцях скоєння злочинів і правопорушень. Час прибуття поліцейських груп реагування на сигнал тривоги складає 3-4 хвилини.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на