ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Батьки вихованців Полтавської художньої школи прийшли з пікетом до Мамая

Батьківський комітет дитячої художньої школи пікетував міську раду та вимагав від мера Полтави налагодити теплопостачання в закладі
Depo.
30 вересня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua
Батьки вихованців Полтавської художньої школи прийшли з пікетом до Мамая
Пікет Мамая

Сьогодні, 30 вересня, в Полтаві біля міської ради зібралася делегація батьків учнів художньої школи, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину". Вони пікетували раду, аби привернути громадськість та полтавську владу до проблеми, що виникла. У руках тримали плакати з лозунгами: "Мамай, не виганяй дітей з художньої школи", "Мамай, почни ремонт в дитячій художній школі", "Мамай, дай тепло художній школі" та інші.

Пікет Мамая - фото 1

Батьків обурює, що міська влада не хоче допомогти з ремонтом газових котлів. Вони припускають, що Олександр Мамай запланував забрати в дітей художню школу. На думку батьків, при бажанні за місяць можна замінити вікна, утеплити будівлю та відремонтувати котли.

За словами представниці батьківського комітету Олени Яківець, упродовж кількох років, які її дитина займалася в художній школі, в опалювальний сезон теплостачання було. Зараз же, коли його різко вирішили припинити, діти просто не матимуть змоги займатися. Вона розповіла, що дитсадок на Алмазному, у який і хотіли перемістити школу, в жахливому стані. Тому єдине рішення, яке вбачають батьки, - це забезпечити приміщення опаленням.

Батьки вимагають від міської влади залишити історичну будівля за художньою школою та за дітьми. У випадку, якщо мер міста ніяк не реагуватиме на агітації, вони писатимуть листи до Президента, в прокуратуру, в Міністерства культури та освіти.

Нагадаємо, на початку вересня мер Полтави Олександр Мамай включив до розгляду на сесії питання про перенесення дитячої художньої школи з центру міста на Алмазну, 2-а. На сесії міської ради заступник мера Світлана Порохня пояснила, чому школу хочуть перенести. За її словами, газові котли у закладі не відповідають нормам, тому з початку опалювального сезону ними заборонено користуватися. На сесію прийшли батьки учнів художньої школи та заявили, що проти переїзду школи. Вони попросили міську владу вирішити питання з опаленням. На це міський голова Полтави Олександр Мамай дозволив не переносити художню школу, якщо батьків усе влаштовує, та зняв питання з розгляду.

Більше новин про події у Полтаві знаходьте на Depo.Полтава.