Бібліотекар з Полтавщини може сісти на шість років за співпрацю з "ДНР"

Чоловік стверджує, що передавав відомості про польоти військової авіації терористам, щоб витягнути з полону сина знайомого
Depo.
22 грудня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
Бібліотекар з Полтавщини може сісти на шість років за співпрацю з "ДНР"
Бібліотекар з Полтавщини може сісти на шість років за співпрацю з "ДНР"

Миргородський міськрайонний суд присудив два з половиною роки за ґратами бібліотекарю із Миргорода Юрію Марьяну за те, що він телефоном повідомляв представнику "ДНР" відомості про польоти військової авіації. Але вирок не задовольнив ні сторону обвинувачення, ні підсудного. Вони подали апеляційні скарги, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на "Лтаву".

Марьян не заперечує, що спілкувався із представником незаконного формування "ДНР" на прізвище Пономаренко, а також повідомляв йому про польоти військових літаків з миргородського аеропорту.

Проте працівник міської бібліотеки не вбачає своєї вини в цьому. За його поясненням, контакти Пономаренка він отримав від товариша, а регулярно дзвонити члену "ДНР" миргородець почав, намагаючись врятувати із полону бойовиків сина свого знайомого.

Прокуратура Полтавської області не задоволена тим, що у вироку врахували пом'якшуючі обставини, такі як догляд за пристарілою матір'ю, участь обвинуваченого в Афганській війні та проблеми зі здоров'ям, та просить призначити остаточне покарання Марьяну у вигляді позбавлення волі строком на 6 років з конфіскацією майна.

Апеляційний суд взяв справу на розгляд.

Нагадаємо, Юрій Марьян з грудня 2014 по лютий 2015-го кілька разів телефонував членові незаконного збройного формування "ДНР" і повідомляв час польотів військових літаків із миргородського аеродрому, їхні технічні характеристики та спорядження.

Зберегти

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".