UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Біля Полтавського територіального управління ДБР триває самочинне будівництво

Керівники теруправління стверджують, що офіційно земельна ділянка, де відбувається будівництво, не належить ДБР, тому відмовляються коментувати ситуацію

Біля Полтавського територіального управл…

22 липня у дворі Полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань розпочали будівництво невідомого об'єкту, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

На публічній кадастровій карті не вказано, кому належить земельна ділянка, де відбуваються роботи. Речник Полтавського теруправління ДБР Олександр Білка зазначив, що офіційно земельна ділянка, де відбуваються роботи, не належить управлінню Державного бюро розслідувань, тому коментувати ситуацію вони відмовляються. 

За інформацією ЗМІ, на цій території хочуть облаштувати автомобільну стоянку для працівників ДБР. Проте на порталі публічних закупівель Prozorro щодо замовників робіт не повідомляється.

ФОТО/ Богдан Проскуров

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на початку серпня у Полтаві на фасаді найстарішої споруди архітектурного ансамблю Круглої площі змонтували кондиціонери. Будинок Полтавського генерал-губернатора зараз належить теруправлінню Державного бюро розслідувань у Полтаві. Роботи, які замовило ДБР, мали б погоджувати з комісією із охорони культурної спадщини області, яка свого дозволу не надавала.
Архітекторка і членкиня ГО SavePoltava Оксана Бєлявська заявила, що такий "апгрейд" у Полтаві є незаконним і зменшує автентичність будівлі. За декілька днів кондиціонери вирішили познімати, аби уникнути подальших спекуляцій щодо теми, яка спричинила резонанс серед полтавців. 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook