Бійці ДСНС Полтавщини врятували трьох лебедів з замерзлих водойм (ФОТО)

Знесилених птахів витягнули на берег з допомогою човна та рятувальної мотузки

Протягом 18 листопада бійці ДСНС Полтавщини двічі виїжджали на порятунок лебедів із замерзлих водоймищ у Новосанжарському та Оржицькому районах. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Полтавській області, пише Depo.Полтава.

Зокрема, о 09:29 до Служби порятунку "101" зателефонувала жінка з інформацією про те, що на озері в с. Писарівка Новосанжарського району перебувають два знесилених лебедя, які потребують допомоги. Птахів дістали з замерзлої води за допомогою човна та рятувальної мотузки, після чого передали місцевій мешканці, яка доглядатиме за ними. Для надання допомоги залучалися три чоловіки особового складу другого Державного пожежно-рятувального посту та одна одиниця техніки.

Цього ж дня, 09:10 до рятувальників звернувся мешканець с. Сазонівка Оржицького району та повідомив, що на місцевому озері потребує допомоги знесилений птах. Бійці ДСНС за допомогою човна та рятувальної мотузки витягли лебедя із замерзлої водойми та передали у опіку місцевому жителю. Для надання допомоги залучалися чотири чоловіки особового складу десятого Державного пожежно-рятувального посту та однв одиниця техніки.

Нагадаємо, що екзотичних птахів, які живуть у Полтаві в Дендропарку, ймовірно, цієї зими не будуть перевозити на "зимові квартири". Зазвичай, при настанні холодів, птахи відправлялися на зимівлю до розподільника поблизу Ковалівки, але цього року все може змінитися.Тепла осінь і сподівання на таку ж теплу зиму, дає можливість припускати, що птахи можуть залишитися на зимівлю в Дендропарку. Нині у Полтавському Дендропарку мешкають п'ять качок-мандаринок і три сімейства білих та двоє чорних лебедів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава