ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бійця АТО з Полтавщини непритомним забрали з полону російських окупантів

Татуювання з тризубом йому зрізали з шкірою, ножем та іржавим шилом покололи груди і живіт
Depo.
7 липня 2015 18:32
ФОТО: depo.ua
Бійця АТО з Полтавщини непритомним забрали з полону російських окупантів
Роман Кацапій

Нелюдські знущання, постійні тортури і мордування - все це довелося пережити бійцеві з Полтавщини, який потрапив у полон до російських терористів. Про важкий стан військовослужбовця пише Полтава.depo.ua, посилаючись на сторінку волонтера Іванни Кунгіної у "Фейсбук" .

За її словами, у полоненого Романа Капація було татуювання українського герба. Його бойовики зрізали разом зі шкірою, зламали руку і завдали більше десяти колото-різаних ран по всьому тілу Романа. У важкому стані бійця доставили до Дніпропетровська в обласну клінічну лікарню імені Мечникова. На тіло, навіть здалеку, дивитися страшно, кажуть лікарі. Множинні ножові поранення грудної клітки, черевної порожнини. Пошкоджений весь кишківник, печінка, селезінка, діафрагма. Прострелені обидві нижні кінцівки, пневмонія, менінгоенцефаліт. Стан критичний. Кращі професори Мечникова не відходять від Романа.

Роман переніс вже 8 операцій, стан його залишається украй важким, та рідні бійця вірять, що він сильний і зможе одужати, заради дітей та родини. Сам Роман Капацій з Полтавщини. Йому 35 років. Працював трактористом, разом з дружиною виховує шістьох дітей. Наймолодшій донці всього 7 місяців.Романа призвали до лав ЗСУ три місяці тому. Через два місяці служби, біля Красногорівки потрапив у полон до бойовиків, де пережив нелюдські тортури і катування. Три тижні у полоні біля непритомного сина молилася за його життя мати. Волонтери просять в українців допомоги. Полтавці можуть допомогти земляку, звернувшись до волонтерської команди Полтавського батальйону небайдужих.

Більше новин про життя Полтавської області читайте на poltava.depo.ua.