Боксер з Полтавщини Вихрист став найкращим на міжнародному турнірі в Сербії

Загалом, українські боксери вибороли на Golden Gloves 2019 три золота, три срібла та п'ять бронзових медалей

Боксер з Полтавщини Вихрист став найкращ…

Віктор Вихрист здобув "золото" на престижному традиційному міжнародному турнірі Golden Gloves 2019, який відбувся в Сербії. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

Також боксер з Полтавщини здобув Кубок "Найкращого боксера змагань". Загалом, чоловіча Національна збірна України з боксу продемонструвала високий результат: цього разу наша команда здобула першість у командному заліку на  турнірі, який зібрав цього року учасників з 17 країн. За результатами напружених поєдинків в активі українських боксерів три золота, три срібла та п'ять бронзових медалей.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що титулований боксер з Полтави Олександр Хижняк увійшов до комісії атлетів Міжнародної боксерської Асоціації. За результатами голосування членів Міжнародної асоціації боксу (AIBA), кандидатуру "полтавського танка" підтримала більшість.