Боксер з Полтавщини Вихрист став найкращим на міжнародному турнірі в Сербії

Загалом, українські боксери вибороли на Golden Gloves 2019 три золота, три срібла та п'ять бронзових медалей

Віктор Вихрист здобув "золото" на престижному традиційному міжнародному турнірі Golden Gloves 2019, який відбувся в Сербії. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України, пише Depo.Полтава.

Також боксер з Полтавщини здобув Кубок "Найкращого боксера змагань". Загалом, чоловіча Національна збірна України з боксу продемонструвала високий результат: цього разу наша команда здобула першість у командному заліку на  турнірі, який зібрав цього року учасників з 17 країн. За результатами напружених поєдинків в активі українських боксерів три золота, три срібла та п'ять бронзових медалей.

Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що титулований боксер з Полтави Олександр Хижняк увійшов до комісії атлетів Міжнародної боксерської Асоціації. За результатами голосування членів Міжнародної асоціації боксу (AIBA), кандидатуру "полтавського танка" підтримала більшість.