ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Брат екс-начальника полтавської ДАІ продав будинок, щоб витягнути Блажівського із СІЗО

А гроші, які знайшли у підсудного ДАІ-шника, виявляється братови
Depo.
15 жовтня 2015 18:38
ФОТО: depo.ua
Брат екс-начальника полтавської ДАІ продав будинок, щоб витягнути Блажівського із СІЗО
Блажівський на суді

На суді над колишнім начальником ДАІ Полтавщини рідний брат Петра Блажівського сказав, що при обшуку будинку підозрюваного правоохоронці вилучили гроші, які належали йому, а не підсудному, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

15 жовтня в Октябрському райсуді відбулося слухання справи колишнього начальника ДАІ Полтавщини Петра Блажівського, якого підозрюють в отриманні хабарів у великих розмірах. На суді заслухали кількох свідків сторони захисту, серед яких був рідний брат Петра Блажівського - Ярослав Блажівський. Свідок розповів, що живе в Криму, раніше працював директором одного з торгових центрів, зараз пенсіонер. Він запевнив, що має дружні та теплі родинні стосунки з підсудним.

Ярослав Блажівський розказав, що в 2014 році вирішив забирати з депозиту в українському банку свої гроші. За його словами, частину знятих грошей він зберігав в будинку Петра Блажівського.

Усього на рахунку в банку Ярослав Блажівський мав близько 6 млн грн. За його словами, у свого брата Петра Блажівського він зберігав гривні, долари та євро на загальну суму близько 1-2 мільйонів гривень (точно не зміг пригадати). Ярослав Блажівський попросив повернути йому гроші, вилучені правоохоронцями під час обшуку. Прокурори запитали, чи вносив він заставу в 10 млн гривень за Петра Блажівського та звідки він взяв ці гроші. Брат підсудного розповів, що більшість грошей серед 10 млн грн застави - його. Ці кошти він зняв з рахунків, продав будинок та магазин, решту додали інші брати Петра Блажівського.

Адвокати підсудного зазначили, що гроші, витрачені на заставу за Петра Блажівського, не стосуються справи. Проте прокурори зауважили, що походження 10 млн грн застави має суттєве значення. Адже свідок Ярослав Блажівський стверджує, що вилучені в будинку підсудного кошти належать йому та просить їх повернути. Тому прокурорам тепер потрібно порахувати зняті з рахунку гроші, скільки з них вкладено в заставу та з’ясувати, чи справді вилучені при обшуку гроші належали брату Петра Блажівського. Свідок надав документи з банку, які підтверджують, що він справді знімав гроші з рахунків, і суддя прикріпив їх до матеріалів справи.

Наступне судове засідання по справі Петра Блажівського призначено на 23 жовтня. Нагадаємо, під час обшуку в квартирі Петра Блажівського вилучили майже 900 тис. грн, 20 тис. доларів США та 6000 євро.

Більше новин про життя області знаходьте на Depo.Полтава.