ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Британське видання написало про корупційний скандал між Капліним і Яценюком

У відомому британському виданні "The Times" опубліковано матеріал про справу Капліна проти корупції Прєм'єр -міністра України Арсенія Яценюка
Depo.
1 жовтня 2015 18:10
ФОТО: depo.ua

Одне з найавторитетніших світових видань "The Times" вийшло із заголовком "Українському прем'єру за тримільйонний хабар загрожує розслідування" , повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Полтавщину".

Газета присвятила статтю корупційному скандалу навколо призначення Арсенієм Яценюком гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення. Народний депутат Сергій Каплін домігся в суді, щоб Генпрокуратура внесла цей факт до реєстру досудових розслідувань.

"Україна наказала почати корупційне розслідування проти Прем'єр-міністра, згідно з судовими документами, що просочилися через члена Парламенту. Арсеній Яценюк звинувачується в тому, що взяв $3 мільйони хабаря від ставленика Москви для розпалювання сепаратизму на Сході. Звинувачення було подано до київського суду Сергієм Капліним, членом партії Президента Порошенка, яка перебуває в непростій коаліції з Арсенієм Яценюком", - пише "The Times".

Сергій Каплін розмістив у соцмережі документ, в якому суд зобов'язує відкрити провадження. Він розповів виданню "The Times", що зібрав переконливі докази.

Британська газета уточнює, що скарга проти Яценюка включає також призначення ним Володимира Іщука гендиректором Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення: "Як стверджується, оплата Яценюку була зроблена компанією, якою володіють російські олігархи і син Януковича для того, щоб містер Іщук перешкоджав трансляції українських медіа на території Донбасу. Відсутність українських каналів і суттєве домінування проросійського телебачення на території України в районі Донбасу частково є причиною хвилювань і підтримки Кремля".

Журналіст Максим Такер робить висновок, що скандал довкола корупції українського прем'єра-свіжий удар по партії Яценюка, яка за даними липня має рейтинг усього 2%, а до влади він прийшов із підтримкою у 22%. З того часу Яценюк загруз у звинуваченнях у корупції, додає кореспондент "The Times".

Більше новин про життя Полтавщини читайте на Depo.Полтава.