ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Біля 28-ї школи набирає обертів війна з МАФами

Жителі будинку по вулиці Калініна, 49 неодноразово бунтували та руйнували паркан навколо спорудження торгового павільйону під вікнами їхнього будинку
Depo.
21 липня 2015 09:28
ФОТО: depo.ua

Спорудження МАФу поблизу зупинки "28 школа" - справа звична, проте місцеві жителі навчилися відстоювати свої права, повідомляє Полтава.depo.ua. посиланням на "Новини Полтавщини". Останній скандал розгорівся навколо торгового павільйону, який споруджують буквально під вікнами будинку №49 по вулиці Калініна. Внаслідок акцій протесту місцевих жителів, будівництво було призупинено. Проте учора вночі роботи відновилися, що викликало обурення громадян.

Вранці кілька активістів прийшли на прийом до міського голови Олександра Мамая із вимогою пояснень, проте не застали мера у міськраді. Даною проблемою зацікавилося управління з питань містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради. Ними було видано розпорядження на адресу ФОП Грудін А.В. з вимогою призупинити будівництво до вияснення обставин конфлікту та законності забудови.

Вважати, що місцеві жителі домоглися визнання своїх прав, зарано. Оскільки будівництво призупинено тимчасово. А як саме вияснятимуть обставини та на чию користь зіграє закон - невідомо.

Більше новин про життя регіону читайте на poltava.depo.ua.