Через небезпеку полтавцям заборонили кататись на двох атракціонах в парку "Перемога"

Атракціони "Гойдалки" та "Берізка" не пройшли технічний огляд та за висновком експертів заборонені до використання 

Сьогодні, 18 травня у Полтаві відбулося засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення, де обговорили питання готовності атракціонів та спортивних і дитячих ігрових майданчиків до сезону 2018 року. Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради, пише Depo.Полтава.

За словами інженерів, парк "Перемога" нині готовий приймати відвідувачів. Фахівці провели випробування електроустаткування парку, технічний огляд атракціонів "Сюрприз", "Круговий огляд", "Веселі гірки". За висновком експертів, ці атракціони парку допущені до експлуатації.

А ось атракціони "Гойдалки" та "Берізка" не пройшли технічний огляд та за висновком Полтавським експертно-технічним центру Держпраці до використання заборонені. Нині підготовлений пакет документів для отримання дозволу на списання вищезазначених атракціонів.

Також на нараді обговорили проблеми зі спортивними та дитячими майданчиками, що не знаходяться на балансі у жодної з комунальних організацій. Зокрема, на балансі КП "ЖЕО № 2" знаходиться 280 дитячих майданчики, і окрім цього, у Полтаві є ще більше 270 "нічийних" майданчиків. Після перевірки до управління ЖКГ направили списки з переліком тих зон, які потрібно демонтувати і тих, що потребують ремонту. До 1 червня усі необхідні роботи обіцяють завершити.

Ще 157 майданчиків знаходяться на балансі управління освіти і вони знаходяться в належному стані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава