ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через три тижні у Кременчуці дізнаються про патрульну поліцію

21 вересня у місті починають приймати заяви на службу в патрульній поліції
Depo.
3 вересня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua
Через три тижні у Кременчуці дізнаються про патрульну поліцію
Через три тижні у Кременчуці дізнаються про патрульну поліцію

Сьогодні на нараді у Кременчуці обговорили створення у місті підрозділу Національної поліції України, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу Кременчуцької міськради.

Старт набору до патрульної поліції Кременчука починається 21 вересня. За попередніми очікуваннями, в конкурсі до міського підрозділу Національної поліції має взяти участь до 5 тисяч жителів Кременчука та Кременчуцького району. Втім, патрульними стануть не всі, а лише до 250 з числа тих, хто пройде жорсткий конкурсний відбір.

За словами керівника міста Віктора Калашника, міська влада та працівники органів внутрішніх справ не будуть втручатися в безпосередній процес створення підрозділу Національної поліції. Втім, обіцяють максимально сприяти тому, аби цей підрозділ був забезпечений усіма необхідними ресурсами.

До прийняття заяв, проведення медичної комісії, психологічних тестувань будуть залучатися висококваліфіковані спеціалісти управлінь охорони здоров'я та освіти міста. За домовленістю із керівництвом Національного університету ім. М. Остроградського умови для проведення тестувань та тренувальних занять створять на базі даного закладу вищої освіти. Разом із цим процес підготовки майбутніх поліцейських ні в якому разі не впливатиме на навчальний процес університету.

Більше новин про Полтавщину читайте на Depo.Полтава.