ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Черкаський виконком відмовився підвищувати тарифи у громадському транспорті

Усі члени виконкому, окрім мера Черкас Анатолія Бондаренка, проголосували проти підвищення плати за проїзд до 5 грн

Depo.
13 лютого 2018 14:29
ФОТО: depo.ua

13 лютого під час засідання виконкому Черкаської міськради його члени розкритикували ідею щодо підняття вартості проїзду в маршрутках до 5 грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Інфоміст.

Члени комітету засумнівалися в достовірності даних, наданих підприємцями, та розкритикували якість надання послуг. Директор департаменту економіки Ірина Удод пояснила, що акт пройшов регуляторну процедуру. Вона додала, що вартість коригується на відсоток росту зарплати та вартість пального.

Член виконкому Ігор Зайчук повідомив, що, готуючись до виконкому, проаналізував публікації в ЗМІ та дописи черкасців щодо послуг перевізників.

"Про яке підняття ми можемо говорити, коли послуги надаються неякісно? Можливо, спочатку треба подбати про комфорт", - зазначив Зайчук.

Заступник мера Ігор Волошин запропонував порівняти вартість проїзду з іншими обласними центрами.

Нагадаємо, що 5 лютого до мера Черкас Анатолія Бондаренка прийшли перевізники, які вимагали скликати позачергову сесію ради, аби вкотре переглянути тариф на проїзд у громадському транспорті.

"У більшості міст, близьких по населенню до Черкас, вартість - 4 грн", - повідомив Волошин.

Натомість інший заступник Юрій Ботнар зазначив, що мерія не може проконтролювати кількість пасажирів, які перевозиться. Він заявив, що підтримає здорожчання лише коли якість послуг зросте.

В підсумку, члени виконкому не підтримали проект рішення про здорожчання проїзду в маршрутках до 5 грн. Усі, окрім мера Анатолія Бондаренка, проголосували проти. Бондаренко утримався.

У подальшому проект планують довивчати. Оскільки процедура проходження регуляторного акту завершена, виконком має три місяці, аби ухвалити відповідне рішення.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у Facebook.

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава