ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Четверта спроба: у Полтаві з Монументу Слави знову зникли прапори

Державний та червоно-чорний стяги вчетверте зникли з полтавського Орла
Depo.
3 серпня 2016 15:02
ФОТО: depo.ua
Четверта спроба: у Полтаві з Монументу Слави знову зникли прапори
Четверта спроба: у Полтаві з Монументу Слави знову зникли прапори

Черговий прояв латентного сепаратизму у Полтаві - так ситуацію характеризують у місцевому Конгресі українських націоналістів, повідомляє Depo.Полтава.

В ночі з 2.08.16р. на 3.08.16р., з Монументу Слави викрали державний прапор, червоно-чорний та патріотичний банер. Сьогодні представник Конгресу Українських Націоналістів Сороковий Олександр зателефонував на 102 та повідомив про крадіжку прапорів та банера з Монументу Слави (заява №19519).

Слідчо-оперативна група, прибула на місце події, та склала відповідні документи. Сума збитків завдана громаді, становить 3000 грн.

"І знову працівники патрульної поліції "проспали" черговий злочин. Я не розумію, навіщо нам така патрульна поліція в Полтаві. Вже в котрий раз викрадають прапори, а правоохоронні органи в чергове демонструють свою імпотенцію. Закликаю Всіх небайдужих полтавців, які бачили момент викрадення прапорів, чи вишку яка знаходилась вночі в центрі міста, повідомити за телефоном 066 390 23 25", - говорить представник Конгресу українських націоналістів.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на