Цьогоріч до прибирання засніжених вулиць Полтави залучать 100 одиниць техніки (ВІДЕО)

За словами комунальників Полтава вже забезпечена трьома тоннами соляно-піщаної суміші та тонною солі з антижлежувачем

Під час щотижневої апаратної наради у Полтавській міськраді 5 листопада звітували про готовність до прибирання вулиць у зимовий період, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами начальника управління ЖКГ Сергія Синельника, вже була проведена процедура щодо утримання дорожньо-транспортної мережі. Нині Полтава забезпечена трьома з десяти тоннами соляно-піщаної суміші та тонною солі з антизлежувачем. Також Сергій Синельник розповів, що з 1 листопада розпочалося чергування постів патрульної поліції у місцях, де ймовірна ожеледиця.

Окрім того, до прибирання вулиць і тротуарів від снігу готова техніка місцевих комунальників та підрядників. Сергій Синельник зазначив, що підрядники планують залучити до прибирання 100 одиниць техніки, а покажуть її вже на цьому або наступному тижні.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що до зими для утримання доріг державного значення на Полтавщині знадобиться 5000 тонн солі. У Службі автодоріг зазначили, що нині Полтавщина забезпечена вже понад 15000 тоннами солі, а ще 700 тонн залишилось з минулого року. Суміш заготовляють для обслуговування взимку понад тисячі кілометрів доріг державного значення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава