Цьогоріч у Кременчуці за шкільні парти сяде понад 20 тисяч учнів

Традиційні святкові лінійки у Кременчуці скоротять в часі, а в перший навчальний день для учнів проведуть квести та пізнавально-розважальні програми

Сьогодні, 3 вересня у школах Кременчука розпочались урочистості до нового навчального 2018-2019 року. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, пише Depo.Полтава.

Цьогоріч формат традиційних лінійок дещо змінили – їх скоротили у часі та виключили з плану виступи чиновників та підприємців. У перший навчальний день для учнів організують пізнавально-розважальну програму, квести та тематичні уроки.

У 2018-му за парти в кременчуцьких школах сяде 20 тисяч 856 учнів, що на 854 більше, ніж минулого року. Відкрито 85 перших класів, навчання в яких розпочне 2371 учень. Також набрано 30 десятих класів і 32 одинадцятих класів.

Окрім того, в новому навчальному році збільшено кількість учнів, які через особливості здоров'я потребують інклюзивного навчання, така форма запроваджуватиметься в 24 класах.

Нагадаємо, на Полтавщині у 2018-му очікується рекордна за останні три роки кількість першокласників – 15100 учнів. Державна субвенція для реалізації НУШ становить понад 48 мільйонів гривень, з яких більше 12 мільйонів спрямовано на підготовку вчителів і понад 35 мільйонів – на придбання оргтехніки, комп'ютерної техніки, дидактичних матеріалів і меблів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава