ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ДАІ віднині немає: як тепер зареєструвати автомобіль

ДАІ та МРЕВ в Україні ліквідовано
Depo.
19 листопада 2015 12:53
ФОТО: depo.ua

Кабінет міністрів України офіційно ліквідував Державтоінспекцію та міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи (МРЕВ), повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "24 канал"

"Ліквідовано ДАІ, МРЕВ - створені Сервісні центри МВС, змінені процедури - підготовлена купа підзаконних нормативних змін", - розповів Аваков на сторінці у Фейсбук

ДАІ віднині немає: як тепер зареєструвати автомобіль - фото 1

За словами Авакова, відтепер для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо виконати одну з наступних умов:

• Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому сервісному центрі МВС України в присутності адміністратора центру з пред'явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги - тільки обов'язкові платежі, встановлені законом.

• Нотаріально засвідчити договір купівлі-продажу і надати його в будь-який сервісний центр України. Оплата обов'язкових платежів плюс послуги нотаріуса.

• Для покупців нових автомобілів в салонах (у юр. особи) достатньо надати в сервісний центр договір, що підтверджується печаткою продавця і свої документи. Оплата обов'язкових платежів, встановлених законом.

За його словами, одним з найбільших досягнень стало скасування довідки-рахунку, яку власникам автомобілів доводилось купувати у приватних фірм за 600-2000 гривень, хоча її реальна вартість не перевищувала 25 гривень.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава

Щоб бути в курсі подій, долучайтеся до нашої групи ВКонтакте