Де і за скільки на Полтавщині можна оформити паспорт для виїзду за кордон

Минулого місяця на Полтавщині анкети для оформлення закордонного паспорта подали 5000 людей
Depo.
8 грудня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua
Де і за скільки на Полтавщині можна оформити паспорт для виїзду за кордон
Де і за скільки на Полтавщині можна оформити паспорт для виїзду за кордон

У Полтаві працює три підрозділи Державної міграційної служби, де можна оформити закордонний паспорт. Загалом в області їх дванадцять, пише Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Охочі отримати паспорт для виїзду для кордон стають в електронну чергу. З собою беруть паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. На прийомі разом зі спеціалістом заповнюють бланки і перевіряють їх. Клієнт фотографується, також сканують його підпис. А от робити чи ні відбитки пальців кожна особа вирішує сама.

У звичайному режимі паспорт оформляють протягом двадцяти робочих днів. Якщо ж за кордон потрібно терміново, то документ роблять за тиждень.

В нетерміновому режимі вартість паспорта для виїзду за кордон складає 557 ,32 грн. Якщо за 7 робочих днів, то вартість складає 810,32 грн.

У жовтні за оформлення закордонного паспорта не справляли державне мито, документ подешевшав на 170 гривень і коштував до чотирьохсот гривень. З листопада вартість адмінпослуги склала 253 гривні. Плюс виготовлення бланку паспорта з електронним чіпом – 304 гривні 32 копійки. Тому зараз за отриманий документ потрібно заплатити на півтори сотні дорожче.

До речі, протягом минулого місяця, щоб отримати закордонний паспорт, на Полтавщині анкети подали майже п'ять тисяч людей. Загалом за останні десять місяців до підрозділів міграційної служби звернулися понад п'ятдесят вісім тисяч полтавців.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".