Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають алкоголь

Громадські активісти спільно з правоохоронцями провелий рейд у нічому клубі "Робін Гуд"
Depo.
22 жовтня 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають алкоголь
Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають алкоголь

Сьогодні вночі громадськість спільно з правоохоронцями та кримінальною поліцією у справах неповнолітніх провели рейд у полтавському клубі "Робін Гуд", повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Під час рейду з'ясувалося, що охоронці пустили до клубу 17-річну дівчину, а бармени продавали їй алкоголь, хоча і заперечують це. 

Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають - фото 1

На місце події викликали два патрульні екіпажі.

"Ми отримали виклик, що у "Робін Гуді" продаються алкогольні вироби неповнолітнім. На місці подї знаходилися працівники кримінальної поліції у справах неповнолітніх, які повідомили, що у залі знаходиться неповнолітня. Сама ж 17-річна дівчина розповіла, що їй продали пиво і алкогольний коктейль. При спробі установити особу бармена, він відмовився називати себе. Затримати його для  встановлення особи згідно 261 статті про адміністративні правопорушення не можливо. Адміністрація закладу відмовилася іти на контакт з поліцією та не відпустила бармена для спілкування правоохоронця", -  розповів інспектор патрульної служби Олександр Новаковський.

На запитання, чому бармен не може вийти з-за барної стійки та поспілкуватися з правоохоронцями, адміністратор чіткої відповіді не дала. Чоловік апелював, що не продава дівчині алкоголь та попросив показати чек. Чека не було.

Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають - фото 2

На вході у розважальний заклад охоронці чинили опір співробітнийкам поліції та виштовхували їх. Керівництва клубу на місці не було, проте за викликом адміністратора у клубі одразу ж з'явився представник ГО "Комітету по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією". Чоловік назвав своє прізвище - Кісельов - та одразу ж заходився з'ясовувати обставини інциденту, звинувачуючи правоохоронців у нахабному проникненні на території клубу. Як відомо, дана організація функціонує у Полтаві та складається з колишніх засуджених, які вважають себе незаконно засудженими. Чому чоловік перейнявся проблемами клубу "Робін Гуд" та серед ночі приїхав вирішувати їхні проблеми, чіткого пояснення не було.

Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають - фото 3

Правоохоронці в подальшому збираються отримати пояснення від усіх учасників інциденту та свідків. Оскільки є звернення та підтвердження факту знаходження неповнолітньої особи у нічному клубі, правоохоронці зареєстрували адміністративне правопорушення згідно статті 162. Надалі у справі розбиратимуться дільничний та співробітники кримінальної поліції у справах неповнолітніх.

Де у нічній Полтаві неповнолітнім наливають - фото 4

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".