День Гідності та Свободи: Будівлю полтавської мерії прикрашає червоно-чорний стяг (ФОТО)

З нагоди свята на фасаді Полтавської міської ради окрім українського прапора замайорів символ національно-визвольної боротьби українського народу

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. З цієї нагоди на будівлі Полтавської міської ради вивісили символ національно-визвольної боротьби українського народу – червоно-чорний прапор, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Довідка: День Гідності та Свободи започаткували на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято є наступником Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005-2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. А у листопаді 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, відповідно до якого в 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Нагадаємо, що 24 травня під час п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання депутат Юліан Матвійчук запропонував на деякі свята підіймати у місті символ національно-визвольної боротьби українського народу - червоно-чорний прапор, а саме: на День героїв 23 травня, день добровольця 14 березня, день створення Української Повстанської Армії 14 жовтня і день Гідності та Свободи 21 листопада.

Діючий на той час міський голова Олександр Мамай підтримав пропозицію, але запропонував зняти прапори з Монумента Слави і піднімати їх на флагштоках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава