Влада Полтави визнала, що не має впливу на перевізників-нелегалів (ВІДЕО)

Єдиний спосіб покарання недобросовісних перевізників – постанови від Управління "Укртрансбезпеки"

Влада Полтави визнала, що не має впливу…

Сьогодні, 10 грудня, під час апаратної наради у Полтавській міськраді звітували про стан роботи громадського транспорту, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

В.о. очільника транспортного відділу міськради Сергій Шпак зазначив, що перевізникам, які підтримали акцію протесту, направлено попередження з вимогою наладити належне перевезення пасажирів. У разі ж невиконання вимоги договір буде розірвано.

Контролюючі органи повідомили, що протягом двох тижнів Управління "Укртрансбезпеки" проводило операцію "Перевізник", в рамках якої було складено 45 протоколів. Окрім того, патрульною поліцією було винесено 12 постанов про застосування штрафних санкцій щодо порушень у громадському транспорті.

Також на апаратній нараді повідомили, що 16 січня оголошено конкурси з визначенням перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах, на які виставлено 16 об'єктів. Під час проведення конкурсів враховуватимуть роботу перевізників за попередній період та виконання договірних умов. Попередження про невиконання умов договору було видано семи підприємствам по 18 маршрутах.

Секретар міськради Олександр Шамота поцікавився, яких заходів вживає "Укртрансбезпека" щодо перевізників-нелегалів та що потрібно для того, аби відправляти транспорт на штрафмайданчик. Очільник транспортного відділу відповів, що вони мають право оштрафувати нелегалів на 1700 гривень, а якщо порушення не одноразове, то до 17000 гривень. Заступник мера з питань ЖКГ Олексій Чепурко долучився до діалогу і зазначив, що відправити авто на штрафмайданчик може тільки патрульна поліція і якщо транспорт перебуває у незадовільному стані або в разі грубих порушень ПДР. Тож, за словами Чепурка, правової основи для цього у патрульних немає, навіть якщо перевізники здійснюють нелегальні перевезення.

Олександр Шамота доручив керівнику транспортного відділу щотижня звітувати про кількість приписів по кожному перевізнику-нелегалу, аби мати змогу врахувати це під час проведення конкурсу.

Також Олександр Шамота вкотре наголосив, що підвищення тарифів за проїзд у громадському траспорті до 8 гривень є неприйнятним, і рішення щодо цього може прийматись лише після громадських слухань, депутатських комісій та процедури затвердження регуляторного акту. Поки, за словами секретаря міськради, компромісу з перевізниками не знайшли.

"Позиція перевізників щодо негайного підняття тарифів шляхом шантажу мене не влаштовує. Саме тому під час обговорення бюджету будемо розглядати питання про закупівлю декількох десятків нових автобусів та тролейбусів, аби убезпечити місто від приватних перевізників і їх протестів", - зазначив Шамота.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme