"День тиші" перед другим туром виборів-2019 минув без грубих порушень, - очільник поліції Полтавщини

За словами Андрія Замахіна, 20 квітня до поліції Полтавщини надійшло 20 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

День тиші напередодні другого туру виборів президента України на Полтавщині минув без грубих порушень. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив очільник поліції Полтавщини Андрій Замахін, пише Depo.Полтава.

20 квітня правоохоронці отримали 20 викликів про ймовірні порушення виборчого законодавства, з яких:

11 - розміщення біл-бордів зі скритою політичною рекламою; 
3 - трансляція інформації на телебаченні; 
2 - розповсюдження агітаційної продукції;
1 - не включення до списку виборців;
1 - не вірний час вказаний у запрошенні;
1 - дзвінок по телефону із закликом голосувати за одного із кандидатів.

ФОТО/ Facebook Андрій Замахін

За словами Замахіна, всі повідомлення зареєстровані згідно вимог чинного законодавства і по кожному окремо триває перевірка. За фактами розповсюдження агітаційної продукції у Полтаві було складено два адміністративних протоколи.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 21 квітня Полтава разом з всією Україною обирає президента в рамках другого туру виборів 2019 року, до якого увійшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Виборчі дільниці працюватимуть з 08:00 до 20:00. Зокрема, дільниця №531204 у холі Гімназії №17 в мікрорайоні Левада, розпочала роботу вчасно і без порушень.  З самого ранку на пунктах голосування доволі нелюдно, а на деяких дільницях станом на 09:00 навіть не зареєструвались спостерігачі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава