Дениса Поліщука позбавили мандата депутата Полтавської міськради

Поліщук заявив, що буде оскаржувати рішення ТВК у суді

17 травня на засіданні ТВК її члени проголосували за відкликання депутата Полтавської міськради Дениса Поліщука. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Перед голосуванням адвокатка Дениса Поліщука, Галина Марченко, попросила не ухвалювати передчасних рішень та діяти по закону й висловила офіційну позицію свого клієнта.

"Кожне рішення, прийняте сьогодні, буде оскаржене в суді. І правоохоронні органи також нададуть оцінку діям", - зазначила Галина Марченко.

На засіданні були присутні 11 з 18 членів комісії. Десять з них проголосували за припинення депутатських повноважень Дениса Поліщука. Лише голова комісії Сергій Петренко утримався.

Також ТВК зареєструвала наступного за виборчим списком депутата Олександра Кісільова, який був депутатом Подільської райради, але вже подав заяву про складання повноважень.

Нагадаємо, що 5 вересня 2017 року у Полтаві відбулися збори громади щодо початку процедури відкликання депутатів Полтавської міської ради від Соціал-Демократичної партії (СДП) Поліщука та Луценка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #Депутат