Хворі діти та учасники АТО: Хто ще отримає гроші з полтавського бюджету

Члени міськвиконкому прийняли рішення щодо надання матеріальної допомоги нужденним полтавцям

Сьогодні, 4 липня у Полтаві провели чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули та затвердили ряд важливих питань для життєдіяльності міста, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської міської ради.

Зокрема, в рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота" на 2018 рік, з міського бюджету будуть виділені кошти на:

- надання матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями та за поданням депутатів Полтавської міської ради на загальну суму 388 тисяч гривень;

- надання одноразової матеріальної допомоги (за зверненнями) 15-ом учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни (по 1 тисячі гривень кожному);

- 40 тисяч гривень виділять двом батькам за зверненнями на лікування дітей, які тяжко хворіють та потребують постійного вартісного медикаментозного лікування (по 20 тисяч гривень кожному);

- 399 тисяч 800 гривень передбачено для громадської організації "Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави" для проведення організаційних заходів, літнього відпочинку дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства.

Рішення про виділення коштів для соціально-незахищених верств населення члени виконавчого комітету підтримали одностайно.

Нагадаємо, у 2018 році у Полтаві планують збільшити фінансування програми "Бюджет участі", але сподіваються і на підвищення зацікавленості полтавців. Секретар міськради Оксана Деркач зауважила - якщо у 2017 році було подано майже 100 проектів, то у 2018-му очікують 150 і більше заявок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава