Депутати Полтавської міськради досі не перейшли до порядку денного (ФОТО)

Через блокування трибуни чергову сесію міськради досі не розпочали

Сьогодні, 30 листопада, о 10:00 мала розпочатись сесія Полтавської міської ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава

Проте станом на 11:30 депутати досі не перейшли до розгляду питань порядку денного, оскільки протестувальники продовжують блокувати трибуниу. Працівники ринку "Полімпекс" вимагають від секретаря міськради Олександра Шамоти відзвітувати про виконані ним обіцянки за два місяці. А представники ГО "Підприємці Полтавщини" просять зняти з розгляду порядку денного питання про МАФи та скандальну прибудову до екс-кінотеатру Котляревського. Серед блокувальників і представники полтавського осередку Соціалістичної партії України, вони хочуть аби Олександр Шамота показав печатку міської ради. Також продовжити сесію не дають АТОвці, які вимагають зняти з порядку денного питання про ініціативу передачі споруд КЖВ військового містечка №38, що перебувають в експлуатації військової частини А3384 з державної у комунальну власність.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 30 листопада під час дев'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання активісти поставили ультиматум і пообіцяли перекрити вулицю, якщо Шамота не вийде до людей перед входом до мерії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава