Депутати Полтавської облради проігнорували тарифний флешмоб "тимошенківців" (ВІДЕО)

Пленарне засідання позачергової сесії не відбулось через відсутність кворуму, зареєструвались лише 26 з 85 депутатів

Сьогодні, 1 листопада, о 10:00 у зеленій залі адміністративного будинку Полтавської обласної ради по вул. Соборності, буд. 45, мало відбутись пленарне засідання двадцять третьої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Ініціаторами засідання виступили представники від ВО "Батьківщина", депутати збирались розглянути лише одне питання порядку денного - "Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради сьомого скликання до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення".

Проте через відсутність кворуму засідання було зірване, зареєструвались лише 26 з 85 депутатів облради і Олександр Біленький оголосив про закриття сесії.

Як повідомляв портал Depo.ua, "Батьківщина" розіслала в усі місцеві ради листи з вимогою скликати позачергові сесії для ухвалення рішення про мораторій на підвищення цін на газ. Це може бути своєрідною перевіркою власного ресурсу перед виборами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #облрада