Держаудитслужба Полтавщини попередила порушення у сфері закупівель на суму майже 2,4 млн грн

Впродовж січня поточного року за порушення законодавства було притягнуто до адміністративної відповідальності шістьох посадовців

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби Полтавщини протягом завершених у січні 2019 року ревізій виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,1 млн грн. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Полтавської ОДА.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 1,3 млн грн та забезпечено наповнення бюджетів на 0,4 млн грн. До установ, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано три фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунення порушення майже на 1 млн грн.

За порушення законодавства було притягнуто до адміністративної відповідальності шістьох посадових осіб, а ще одного посадовця - до дисциплінарної відповідальності.

У січні поточного року фахівці Управління завершили 19 моніторингів закупівель, за результатами яких встановлено порушень на суму майже 35 млн грн. Окрім того, було попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 2,4 млн грн шляхом відміни торгів та розірвання договорів, укладених за результатами проведених з порушенням законодавства процедур закупівель.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині у 2019 році з місцевих бюджетів передбачено 4,6 млн грн на перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом. Найбільше коштів передбачили у Миргородському районі – майже 76 тис. грн, в Лубнах – майже 58 тис. грн, в Новознам'янській ОТГ – 50 тис. грн.  Проте у деяких районах та ОГТ взагалі не  передбачили коштів на компенсацію за перевезення пільговиків, зокрема у Гребінківському.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава