Диканька опинилася серед переможців акції "7 чудес України"

Відоме містечко на Полтавщині стало одним з переможців акції "7 чудес України: історичні міста та містечка"
Depo.
10 листопада 2016 11:40
ФОТО: depo.ua
Диканька опинилася серед переможців акції "7 чудес України"
Диканька опинилася серед переможців акції "7 чудес України"

9 листопада у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври відбулася церемонія нагородження переможців акції "7 чудес України": історичні міста та містечка", повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на Сім чудес України.

Акція "7 чудес України: історичні міста та містечка" – це вже 5 етап всеукраїнської акції "7 чудес України", ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка "Рідна країна".

Переможці традиційно визначалися за сумою результатів Інтернет-голосування та опитування експертів (50/50). До числа 100 експертів входять керівники національних заповідників, музеїв, кафедр туризму вищих навчальних закладів України, науковці та експерти у галузі туризму, представники туристичних компаній, що займаються внутрішнім туризмом.

Отож, за сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі міста-переможці в акції "7 чудес України: історичні міста та містечка":

- Бердянськ (Запорізька обл.)
- Біла Церква (Київська обл.)
- Галич (Івано-Франківська обл.)
- Диканька (Полтавська обл.)
- Канів (Черкаська обл.)
- Ніжин (Чернігівська обл.)
- Хуст (Закарпатська обл.)

Диканька - невелике селище на Полтавщині, оспіване Гоголем. Перша згадка про Диканьку датується 1658 роком, коли на полі поблизу стався бій між загоном полтавського полковника Мартина Пушкаря і військом гетьмана Івана Виговського.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".