ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Директор обласного департаменту освіти розповів журналістам про свою молодість

Напередодні нового навчального року Євгеній Ленський поспілкувався з журналістами
Depo.
28 серпня 2015 10:56
ФОТО: depo.ua
Директор обласного департаменту освіти розповів журналістам про свою молодість
Директор обласного департаменту освіти розповів журналістам про свою молодість

У студії "Громадського" у Полтаві директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Євгеній Ленський відповідав на питання місцевих журналістів, повідомляє кореспондент Depo.Полтава. Керівник департаменту запевнив, що область готова до початку нового навчального року. Зокрема повідомив, що цьогоріч до шкіл області піде 1237 дітей з окупованих територій, полтавські дитсадки приймуть 625 маленьких переселенців, а у вишах навчатиметься 61 студент з Донбасу та АР Крим.

Окрім цього, Євгеній Ленський прокоментував зміни у навчальній програмі. Зокрема, додаткові уроки з інформатики та іноземної мови у початкових класах, а також повідомив, що департамент працює над програмою військово-патріотичного виховання. Запевнив, що згодом учням повернуть зброю та інший військовий інвентар для практичних занять на уроках військово-патріотичного виховання. А незабаром школярі навчатимуться 12 років.

З-поміж іншого директор департаменту розповів про свою молодість. Виявляється, Євгеній Ленський свого часу стояв за ді-джейським пультом. Тоді його знали як ді-джея Кешу, який очолював пісенно-танцювальний колектив "Лада". Колектив став лауреатом трьох міжнародних конкурсів.

Більше новин про життя Полтави читайте на Depo.Полтава.